Vārda dienu svin: Alise, Auce, Enija
   


Skrundā tiekas ar aktieri un dziedātāju Vari Vētru :: 02.05.2018 13:09:35

26. aprīļa pēcpusdienā Skrundas pilsētas bibliotēka aicināja visus interesentus uz tikšanos ar aktieri, dziesmu autoru un dziedātāju Vari Vētru.

Varis Vētra ir populārs un iemīļots mākslinieks – viņa koncerti vienmēr ir sirsnīgi, uzrunājoši un personiski, tajos veidojas lielisks dialogs ar skatītājiem. Autora dziesmas vienlīdz labi patīk gan jauniešiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Koncerta laikā bija iespēja dzirdēt arī paša mākslinieka rakstītu dzeju. Pasākumā izskanēja tautā iemīļotas, kā arī jaunas dziesmas. Kopīgā dziedāšanā ar prieku iesaistījās arī visi klātesošie. Pasākums bija ļoti plaši apmeklēts!

Varis Vētra: “Es mēģinu atgādināt, ka dzīve ir pilna ar jaukiem brīnumiem, mums tikai jāļaujas tos ieraudzīt, tapēc ceru, ka dziesmas iedvesmos arī klausītājus gan iekšējā, gan apkārtējā pasaulē saskatīt vairāk skaistā un baudāmā!”

Teksts un fotoGunita Strode, Skrundas pils.b-kas vadītāja

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv