Vārda dienu svin: Uva, Ainārs, Zigfrīds
   


Bērni ir mūsu nākotne un lepnums :: 11.06.2018 16:41:08

Piektdien, 8. jūnijā, svinīgā pasākumā Skrundas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā tika sveikti skolēni, kuri guvuši labas un izcilas sekmes mācībās, sasniegumus konkursos, olimpiādēs, sportā, aktīvi iesaistījušies skolas un novada pasākumos, popularizējuši Skrundas novadu.

Pasākumā tika godināti Jaunmuižas pamatskolas, Nīkrāces pamatskolas, Skrundas Mūzikas skolas un Skrundas vidusskolas audzēkņi un viņu vecāki.

Atklājot pasākumu, Skrundas novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte uzsvēra, ka šeit ir sapulcējušies tie jaunieši, no kuru veiksmēm varam daudz mācīties un kuriem censties līdzināties. Viņa aicināja ikvienu nebaidīties izmantot savus talantus, jo tās ir Dieva dāvanas.

Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece uzrunājot klātesošos, ar prieku teic, ka šī ir patiesi jauka diena, kad varam atvēlēt laiku sev un saviem bērniem, lai saprastu, cik patiesībā labas lietas kopā varam paveikt. Priekšsēdētāja aicināja jauniešus apgūt to, ko dod vecāki, skolotāji, lai pēc tam dalītos šajās zināšanās un pieredzē un nodotu tās tālāk citiem. L. Robežniece novēlēja: “Esiet jūs paši. Lai jums vienmēr būtu no kā iedvesmoties un ar ko dalīties. Paldies, ka jūs esat!”

Pasākumā ar ģitāras solokoncertu un patiesi skaistām melodijām priecēja talantīgais alsundznieks un šova “Radīti mūzikai” 2015. gada uzvarētājs Miks Akots. Ne vienam vien klātesošajam jaunietim acis iemirdzējās, klausoties ģitāras melodijās un redzot, cik virtuozi ģitārspēli pārvalda M. Akots.

Noslēgumā Izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte aicināja: “Jums ir jāsaprot, ka jūsu veiksme esat jūs paši, jo uz cerību kāpnēm stāv jūsu dzīve. Tiecieties augšup uz zvaigznēm. Ticiet man, tur ir droši!”

Teksts un foto: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv