Vārda dienu svin: Ritvars, Oskars, Anvars
   


Zemkopības ministrs tiksies ar lauku uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem :: 25.06.2018 13:25:31

Šodien zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē dosies uz Kurzemi, ko visvairāk skāris pēdējo mēnešu sausums. Ministrs apmeklēs vairākas zemnieku saimniecības un pašreizējo situāciju lauksaimniecībā pārrunās ar lauku uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Dienas gaitā zemkopības ministram plānotas tikšanās lauku saimniecībās, taču pulksten 17.00 Ziru tautas namā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiksies ar lauku uzņēmējiem, lauksaimniecības konsultantiem un pašvaldību pārstāvjiem, lai informētu par Zemkopības ministrijas turpmāko rīcību saistībā ar ilgstošā sausuma ietekmi uz lauksaimniecību.

Uz tikšanos ar zemkopības ministru dosies arī Skrundas novada lauku uzņēmēji un pašvaldības pārstāvji, lai klātienē uzklausītu ministrijas skatījumu uz pašreizējo situāciju un iespējamo risinājumu.

Informāciju sagatavojusi: Iveta Rozenfelde, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Informācijas avots: https://www.zm.gov.lv/zemkopibas-ministrija/presei/zemkopibas-ministrs-janis-duklavs-pirmdien-dosies-uz-kurzemi?id=9608

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv