Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Norisināsies kārtējā akcija „Droša vasara – Tava vasara” :: 01.04.2011 11:44:18

Šogad jau no 1.aprīļa līdz 31.augustam noritēs akcija „Droša vasara - Tava vasara". Laiks skrien vēja spārniem - atkal tuvojas mācību gada noslēgums, kad bērni, pavadot savu brīvo laiku, nedrīkst aizmirst par savu drošību un veselību. Kā zināms, katra mācību gada sākumā un noslēgumā norit VP organizētā akcija „Drošības dienas skolās". Šis gads nav izņēmums - policijas darbinieki dosies uz mācību iestādēm, lai runātu par šīm svarīgākajām ar bērnu drošību saistītajām lietām. Šogad - ātrāk nekā citus gadus.

Akcijas mērķis ir pievērst lielāku uzmanību ar bērnu drošību un veselību saistītiem jautājumiem, kā, piemēram, satiksmes drošībai uz ielas, drošībai, peldoties atklātās ūdenstilpnēs, ugunsdrošībai, atkarību izraisošo vielu lietošanas sekām, bīstamām rotaļām un vietām. Tā rezultātā tiks novērsti nelaimes gadījumi, kas apdraud bērnu dzīvību un veselību, kā arī bērni tiks informēti par destruktīvās uzvedības sekām un atbildību, mazinot nepilngadīgo personu izdarīto likumpārkāpumu skaitu.

Akcijas norisē ir aicinātas iesaistīties valsts un pašvaldības institūcijas, izglītības iestādes, bērnu vecāki un to apvienības, sabiedriskās organizācijas, bērnu un jauniešu interešu centri, Jaunsardzes dalībnieki un citas ieinteresētās puses. Policija labprāt uzklausīs kā potenciālo sadarbības partneru, tā skolēnu un viņu vecāku priekšlikumus, ieteikumus, lai šī akcija noritētu interesantāk, saturīgāk, mērķtiecīgāk.

Esam gatavi uzklausīt sabiedrības ieteikumus, viedokli par šo policijas darba virzienu, zvanot pa tālr.: 63404514; 63404604 akcijas norises laikā visā Kurzemē.

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.

Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv