Vārda dienu svin: Uva, Ainārs, Zigfrīds
   


Uzsāk elektronisko pieteikšanos platību maksājumiem 2011.gadam
Ievietots 24.03.2011 20:26:59

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka atbalsta pretendenti, kuri apsaimnieko lauksaimniecībā izmantojamo zemi (LIZ) un ir reģistrējušies kā LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmas (EPS) lietotāji, no šī gada 22.marta, var pieteikties platību maksājumiem 2011.gadam, izmantojot EPS.

 

 

EPS galvenās priekšrocības Platību maksājumu iesnieguma sagatavošanā ir iespēja taupīt laiku un izvairīties no neprecizitātēm tā aizpildīšanā.

Pie tam EPS lietotāji var izmantot arī citas šīs sistēmas priekšrocības, piemēram, sekot līdzi iesnieguma administrēšanas virzībai, redzēt kārtējā un iepriekšējo gadu izmaksāto atbalstu, kā arī izmantot sadaļas „Bezakcīzes degviela lauksaimniekiem" un „Projektveidīgie pasākumi", ja tās saistītas ar EPS lietotāja aktivitātēm.

Lai kļūtu par EPS lietotāju, jābūt reģistrētam LAD klientu reģistrā, jāizveido personīgā e-pasta adrese un jānoslēdz līgums "Par Lauku atbalsta dienesta elektroniskās pieteikšanās sistēmas pakalpojumu izmantošanu".

Līgums pieejams LAD interneta mājas lapas www.lad.gov.lv sadaļā Elektroniskā pieteikšanās sistēma / Kā kļūt par EPS lietotāju.

Divus aizpildītus un parakstītus līguma eksemplārus jānosūta vai jāiesniedz personīgi LAD reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē vai LAD Centrālā aparāta Klientu apkalpošanas daļā.

Sīkāka informācija par EPS un tā lietošanu, kā arī 2011.gada platību maksājumu atbalsta saņemšanas nosacījumi lasāmi- www.lad.gov.lv.

 

LAD Eiropas Savienības Tiešo maksājumu departamenta
Elektronisko pakalpojumu daļa 
Tālruņi: 67027189; 67027843

 

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv