Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Jogas sākumkurss Skrundā
Ievietots 05.04.2011 17:47:41

5. un 6. maija vakaros, 7. un 8. maija rītos alternatīvās aprūpes dienas centrs aicina Skrundas kultūras nama telpās interesentus uz jogas nodarbībām (nodarbības ilgums līdz 2 stundām).

Mums jāveic attīrīšana mūsos pašos. Miegā mēs atbrīvojamies no noguruma, bet dziļāks stress paliek mūsu ķermenī. Sudarshan Kriya attīra sistēmu no iekšpuses. Elpā ir liels noslēpums. 

Stresa ietekme mūsu ikdienā bieži vien netiek novērtēta. Bieži vien dusmas, vainas sajūta, kavēšanās pagātnē vai pārliekas rūpes par nākotni ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Šādas prāta svārstības ir viens no galvenajiem stresa un nemiera iemesliem gan mūsu, gan apkārtējo cilvēku dzīvē.

Jogas pamatkurss ietver vienkāršas, bet tajā pašā laikā spēcīgas tehnikas, tai skaitā elpošanu un meditāciju, lai palīdzētu cilvēkam atbrīvoties gan no fiziskā, gan emocionālā stresa, tādejādi iegūstot skaidrāku uztveri un spēju būt efektīvam ikdienā. Šajā kursā ikviens var apzināties saikni starp emocijām un elpošanu, kur elpošana ir no dabas dota atslēga mūsu emociju mainīšanai. Kursā ietvertas arī praktiskas garīgas zināšanas par cilvēku, prātu un dots ieskats kā cīnīties ar negatīvām emocijām. Kurss izveidots tā, lai atgādinātu cilvēkam to, ko viņš jau sen zina un palīdzētu izmantot to, kas viņam ir.

Kursa centrā ir elpošanas tehnika Sudarsan Kriya, ar kuras palīdzību var attīrīt fizisko ķermeni, palielināt un nostiprināt imunitāti, atbrīvoties no stresa un iegūt emocionālu stabilitāti un mieru.

Samaksa par kursu (četras dienas) - Ls 20.00.

29. aprīlī plkst. 19.00  bezmaksas ievadlekcija Alternatīvās aprūpes dienas centrā Skrundā Kalēju ielā 4..

 

Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās individuāli centra telpās Skrundā Kalēju ielā 4 vai pa tālruņiem 63321311, 29726237 līdz 14.aprīlim.

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv