Vārda dienu svin: Justīne, Juta
   


Aizvadīta ģimeņu diena Skrundas kultūras namā
Ievietots 24.10.2016 16:07:20

Vakar, 23. oktobrī, atzīmējot Skrundas pilsētas divdesmit gadi un noslēdzot Labo darbu nedēļu, Skrundas kultūras namā pulcējās ģimenes, lai kopā pavadītu laiku un atpūstos.

 

Plkst. 11.00 sākās orientēšanās sacensības, kurās piedalījās sešas komandas. Visātrāk 20 kontrolpunktus ar Ventasstegām atrada komanda “Lietus lāses” (Lankovsku ģimene), 4,97 km distanci veicot 38 minūtēs.

Kā nākamie finišēja komanda “Uģis” (Štēbeļu ģimene) un “Nikas komanda” (mamma Natālija un meitiņa Nika). Sacensībās piedalījās arī komanda “EI” no jauniešu centra un komanda “Krabji” (Aijas Britālas ģimene). Īpašs prieks par Elmāru Kaminski, kas sacensībās piedalījās individuāli, veicot īpaši viņam izstrādātu maršrutu. 

Pēc sacensībām visu komandu dalībnieki cienājās ar cepumiem, piparmētru tēju ar medu. Katra komanda saņēma diplomu par iegūto vietu vai pateicības rakstu par piedalīšanos, kā arī kultūras nama un vietējo uzņēmēju sarūpētu dāvanu. 

Paldies ģimenēm un jauniešiem, kas piedalījās šajās orientēšanās sacensībās un paldies Skrundas uzņēmējiem – veikalam "Saldo" (SIA "Pārsa"), veikalam "Jumis" (SIA "Parvi"), SIA "Viesturi AZ" un Dainai Badovskai.

Pēc sacensībām apvienība TEĀTRIS UN ES aicināja bērnus un vecākus uz izrādi “Toms pret superpelēm”. Pēc izrādes aktieri aicināja bērnus fotografēties un cienāja ar biezpiena sieriņiem. Priecājamies, ka izrādi apmeklēja ne tikai ģimenes no Skrundas pilsētas, bet arī no novada.

Teksts: Liene Krūmiņa, Skrundas kultūras nama kultūras menedžere

Foto: Baiba Eversone, Dita Ņuņēvica

komentāri 1


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv