Vārda dienu svin: Inese, Inesis, Ēriks
   


Noskaidroti uzvarētāji Skrundas atklātajā čempionātā volejbolā
Ievietots 23.05.2017 11:42:02

20. maijā noslēdzās Skrundas atklātais čempionāts volejbolā. Šogad no astoņām komandām visveiksmīgākie izrādījās VK “Skrunda/Ostra-Si/Ziedufabrika.LV” volejbolisti, kuri jau trešo gadu pēc kārtas izcīnīja čempionu titulu!

 

Šoreiz čempionātā piedalījās astoņas komandas no Liepājas, Dunalkas, Saldus, Īvandes un Skrundas. Pamatsacensībās tika izspēlēti divi apļi, pēc kuru rezultātiem tika sadalīti izslēgšanas spēļu pāri.

Uzvarētāju komandā “Skrunda/Ostra-Si/Ziedufabrika.LV” spēlēja:

Oskars Alhimovičs, Edgars Rutkis, Roberts Emerbergs, Valdis Kalniņš-Nāckalns, Jānis Jerumanis, Oļegs Kricaks, Mārtiņš Arājums, Jevgēņijs Sikuriņecs, Arnolds Freibergs, Mariss Emerbergs, Kārlis Kliemanis un Kārlis Kauliņš.

Otrajā vietā šogad – VK “Marga-G”. Komandas sastāvs ir nemainīgs jau vairākus gadus:

Indulis Kliemanis, Andis Rozītis, Kaspars Ķinēns, Mārtiņš Briedis, Ivo Demčuks, Gints Bukāts, Ivo Laumanis, Gaitis Grasmanis, Edgars Putniņš un Kristians Milzarājs.

Trešajā vietā gan neliels pārsteigums, jo visu sezonu komandai bija grūtības ar spēlētāju savākšanu kopā, kas uz fināla spēlēm beidzot izdevās – tā ir VK “Īvande+”:

Valdis Kalns, Jānis Junkers, Edgars Ziņģis, Gatis Abersons, Ritvars Sīlis, Andis Uplejs, Mārcis Kreičmanis, Toms Andersons, Dāvis Andersons, Aldis Andersons, Jānis Kalējs, Niklāvs Marauskis un Kaspars Gertners.

Ceturtie šogad – komanda no Saldus ar tādu pašu nosaukumu.

Piektie šogad VK “Veterāni un Co”, sestie – VK “Dunalka”, septītie – “Liepāja2000” no Liepājas Sporta spēļu skolas un astotie – VK “Skrunda2000”, kurā spēlēja Skrundas sporta skolas audzēkņi.

Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem par atbalstu, pacietību un izturību! Uz tikšanos pludmales volejbola laukumos!

Teksts un foto: Jānis Rutkis, Skrundas novada pašvaldības sporta organizators

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv