Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
   


Vasaras nometne "Štābiņš"
Ievietots 25.05.2017 08:58:16

Biedrība “Ventas krasti” saņēmusi atbalstu vasaras nometņu rīkošanai Skrundas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centrā un Rudbāržu Jauniešu centrā. Nometnes š. g. jūlijā ilgs nedēļu.

Ir kur iet, ir ko darīt!

Tāda ir pēcskolas brīvā laika programmas "Štābiņš" devīze. Ziedot.lv kopā ar veikalu tīklu RIMI sniedz atbalstu un iespēju Latvijas mazturīgo ģimeņu bērniem pavadīt laiku pēc skolas interesantos pulciņos, sporta nodarbībās vai dienas centros.

Pēcskolas aktivitātes šiem bērniem pieejamas tikai tad, ja tajās nav dalības maksas, jo vecāki to nevar atļauties. Taču bērniņš bieži vien nesaprot, kāpēc klasesbiedri pēc skolas dodas uz interesantu pēcskolas nodarbību, bet viņam šis prieks ir liegts.

Brīvā laika programmas bērniem “Štābiņš” 2017 konkurss tika izsludināts pateicoties Rimi un SuperNetto darbinieku un veikalu klientu ziedojumiem visā Latvijā. Granta konkursa kopējā pieejamā summa ir 21 000 EUR. Konkursā tika iesniegti 58 projekta pieteikumi par 97 775 EUR kopsummā. 

Konkursa komisija no 58 projekta pieteikumiem nolēma atbalstīt un finansējumu piešķirt 12 projekta pieteikumiem, tai skaitā biedrības “Ventas krasti” projektam. Projekta aktivitātes paredzētas jūlijā, un nometnes risināsies Skrundas novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centrā un Rudbāržu Jauniešu centrā.

Nometnes notiks vienu nedēļu katrā norādītajā vietā, un tajās varēs iesaistīties jaunieši no ģimenēm, kuras nevar atļauties līdzfinansējumu citu alternatīvu nometņu apmeklējumam.

Informāciju par nometņu aktivitātēm, pieteikšanos un norises laikiem var saņemt:

  • Skrundā pie jaunatnes lietu speciālistes Baibas Eversones (tālr. 29852292);
  • Rudbāržos pie jauniešu centra vadītājas Ineses Ozoliņas (tālr. 26261729).

 

Informāciju sagatavojusi: Inese Ivāne, biedrības “Ventas krasti” valdes priekšsēdētāja

komentāri 2


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv