Vārda dienu svin: Mundra, Frīda, Frīdis
   


Ceļojošais kauss aizceļo uz Aizputi
Ievietots 25.04.2011 20:07:29

23. aprīlī Skrundas arodvidusskolas sporta zālē notika sacensības telpu futbolā. Pēc Ceļojošā Skrundas kausa tīkoja necerēti liels dalībnieku skaits. Pavisam kopā sacentās deviņas komandas no Skrundas, Aizputes, Kuldīgas, Turlavas, Alsungas, Kurmāles, Padures un Vaiņodes.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur katra ar katru izspēlēja spēli. Dalībnieki, kuri savā apakšgrupā ieguva pirmo vietu, uzreiz tika ceturtdaļfinālā, bet 2. un 3. vieta izspēlēja krustu ar otrās apakšgrupas attiecīgajām vietām. Tad bija zināms, kuras komandas cīnīsies par Ceļojošo Skrundas kausu.


Visas četras pusfinālā tikušās komandas bija spēku ziņā ļoti līdzvērtīgas un tāpēc spēles izvērtās spraigas un dinamiskas. Bija spēles, kur uzvarētājs tika noteikts tikai ar pēcspēles soda sitieniem. Cīnoties par uzvaru, futbolisti neiztika bez sev tik ierastajām traumām, taču cīņas gars nebija apturams.


Finālā par 3.-4.vietu cīnījās Turlavas un Skrundas komandas, kur pārāki izrādījās turlavnieki, bet par Ceļojošo Skrundas kausu -Aizputes novada komanda pret Zibeni no Kuldīgas. Šo Skrundas kausu trīs gadus no vietas bija izcīnījusi Skrundas 1.vsk komanda, bet nu tas aizceļoja uz Aizputi. Arī labākā spēlētāja tituls tika aizputniekam Aivaram Cērpam. Jāpiebilst, ka šis ir jau otrais ceļojošais kauss, kuru izcīna aizputnieki. Pirmais bija futbola ģenerāļa J.Redliha-Raiskuma kauss, par kuru visiem 9. jūlijā būs iespēja cīnīties atkal.

Teksts un foto- Aivita Emerberga
 

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv