Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
   


Savā pirmajā reģionālajā darba vizītē Kurzemes pusē viesojās ASV vēstnieces Latvijā vietnieks Pols Polītiss (Paul Poletes).
Ievietots 18.09.2017 19:57:56

   14. septembrī, noslēdzot reģionālo vizīti, Pols Polītiss viesojās Skrundas novadā, kur tikās ar Skrundas novada Domes priekšsēdētāju Loretu Robežnieci un attīstības nodaļas vadītāju Zani Eglīti. 

   Reģionālajā vizītē vēstnieces vietnieku pavadīja vēstniecības politikas - ekonomikas jautājumu padomniece Jean Sweeton un  tirdzniecības un ekonomikas speciālists Guntars Vičmanis. Vizītes laikā tika pārrunātas dažādas tēmas, kā piemēram, vietējā ekonomika un tās stiprināšanas izaicinājumi, izglītības, veselības un vides jautājumu risināšana, projektu realizācija Tika pārrunāta iespējamā sadarbība dažādu izglītojošu un motivējošu pasākumu  organizēšanā  Skrundas vidusskolā un jauniešu centrā, ASV karavīru palīdzība dažādu saimniecisku un sociālu projektu veikšanā Skrundas novadā. Neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem, ASV vēstniecības darbinieki  vēlējās apmeklēt “Mežaines” teritoriju, kuru kā mācību vidi bieži izmanto Zemessardze un Nacionālie bruņotie spēki.  

Informāciju apkopoja: Zane Eglīte, Skrundas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītāja

E-pasts: zane.eglite@skrunda.lv

Tālrunis: 2666587

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv