Vārda dienu svin: Maiga, Milija, Maigone
   


Dzejas dienas Jaunmuižā.
Ievietots 26.09.2017 15:48:56

   20. septembrī Antuļu bibliotēka aicināja uz tikšanos ar dzejnieku, mūziķi un pazīstamo dziesmu teksta autoru Guntaru Raču.

      Jaunmuižas pamatskolas zālē autoru sagaidīja teju ap astoņdesmit viņa daiļrades cienītāju. Dzejnieks bija ieradies kopā ar  saviem draugiem Uģi Tirzīti, Andri Alviķi, dziedātāju Katrīnu Binderi un skrundenieku, dziedošo ugunsdzēsēju, Jāni Buķeli. Pasākumu kuplināja arī mazās skrundenieces no popgrupas „Bums”.

      Guntars Račs lasīja dzeju no jaunā dzejoļu krājuma „365” un iepriekšējā krājuma „ Laikam laika nav.” Divi laimīgie no kuplā skatītāju  pulka varēja savā īpašumā iegūt jauno dzejoļu krājumu, atbildot uz autora uzdotajiem jautājumiem.  

      Skanēja tautā populāras melodijas ar dzejnieka Guntara Rača vārdiem, viņam pašam dziedot un muzicējot uz ģitāras.  Visus saviļņoja arī Katrīnes Binderes, izjustais , maigais dziedājums. Viņas izpildījumā skanēja „Tev līdzās”, „Rasa”, „Par to”. Skanot Līvu dziesmai „Ozolam” Buka izpildījumā, cilvēki zālē cēlās kājās un dziedāja līdzi.

   Divas stundas paskrēja nemanot. Pēc pasākuma kāda apmeklētāja teica: „Tik pozitīvu lādiņu sen nebiju saņēmusi. Izcils Guntara Rača radošā darba vakars.”

   Paldies Dzejniekam Guntaram Račam, mūziķiem un pasākuma apmeklētājiem.

   Paldies „Manai Aptiekai” par atbalstu.

   Teksts: Sandra Balcere Antuļu bibliotēkas vadītāja.

   Foto: Guna Jaunzeme, Svetlana Rudzīte, Līga Grickus, Lāsma Freimane.

   komentāri 0


   Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv