Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs
   


"Liepziediņš" uzsāk jauno mācību gadu
Ievietots 06.10.2017 12:51:46

Jauno mācību gadu Skrundas pirmsskolas izglītības iestādes “Liepziediņš” bērni sāka, svinot Zinību dienu, piedaloties jautros atjautības uzdevumos, kopā ar vecākiem radot pašiem savu "Rudens pasaku", kā arī sportojot Eiropas sporta nedēļas ietvaros.

1. septembrī, Zinību dienā, ikvienu, ierodoties Liepziediņā, sagaidīja vārda pirmais burtiņš, kuru bērns piesprauda pie auklas. Vēlāk izglītojamie, vecāki un darbinieki pulcējās iestādes pagalmā. Ciemos ieradās Pērtiķītis, Krokodils un Ziemassvētku vecītis. Viesi iesaistīja klātesošos jautros atjautības uzdevumos, kas lika bērniem parādīt savu lasītprasmi, dziedātprasmi, skaitītprasmi un dejotprasmi. Pasākuma noslēgumā katrs cienastā saņēma ābolu.

Visu vasaru bērni rūpējās par “Mini SD” pavasarī dāvināto mobilo dobi – ravēja, laistīja un priecājās par tomātu bumbuļiem, lociņiem un mazajiem redīsiņiem. Skolotāja Dace kopā ar "Liepziediņa" bērniem mobilai dobei radīja  jaunu dizainu. 

Par godu Tēva dienai visi 3. grupas bērni iesaistījās konkursā “Idejas Tēva dienas apsveikuma kartītēm”, ko rīkoja Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” kopā ar LEGO un Moller’s.  Darbs publicēts “Mammamuntetiem.lv” mājaslapā. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18. septembrī pie mums viesojās komponists Didzis Rijnieks ar koncertprogrammu „Brīnumi notiek”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20. septembrī  80 bērniem bija iespēja uz lielā ekrāna noskatīties 3 multfilmas. Sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu, lai veicinātu latviešu animācijas filmu pieejamību Latvijas sākumskolās un bērnudārzos ārpus Rīgas, kinopunkts Sekret Garden piedāvāja bezmaksas latviešu animācijas filmu programmu.

No 11.–14. septembrim  5. grupas bērni kopā ar vecākiem iestādes teritorijā bija sarūpējuši interesantu sēņu izstādi.                                                                                                                    

19. septembrī atsākās sadarbība ar Skrundas bērnu bibliotēku. Reizi mēnesī bibliotēkas grāmatas atceļo uz Liepziediņu, un 5–6 gadniekiem ir iespēja izvēlēties bibliotēkas grāmatas, kuras mājās izlasīt. Šāda bibliotēkas aktivitāte ļoti veicina bērna interesi par grāmatu, strauji uzlabo lasītprasmi, audzina atbildības sajūtu.

20. septembrī 3. un 5. grupas bērni atsaucās vidusskolas aicinājumam - piedalījās pasākumā Dzeja uz trotuāra.

No 26. septembra Liepziediņa teritorijā apskatāma Miķeļdienai veltīta ražas izstāde – bērnu un vecāku kopdarbs “Rudens pasaka”.

29. septembrī notika tradicionālais Miķeļdienas bērnurīts. Pie bērniem ciemojās Miķelis un nekārtīgā Pele, kopā minēja mīklas par dārzeņiem, dziedāja dziesmas par rudeni, gāja rotaļās. Ciemos ieradās arī zaķis Garausis un uzaicināja bērnus piedalīties Eiropas sporta nedēļai veltītajās aktivitātēs, kā arī sacensties dažādās stafetēs.

Teksts un foto: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv