Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa
   


Būvdarbu konkurss Skrundas arodvidusskolā
Ievietots 29.03.2011 16:43:37

24. martā Skrundas arodvidusskolā ESF projekta ietvaros notika Būvdarbu programmas konkurss „Vai tu jau proti? ", kurā piedalījās audzēkņi no Liepājas Valsts tehnikuma, Zilupes profesionālās vidusskolas un Skrundas arodvidusskolas. Konkursa laikā audzēkņiem, kuri pārstāvēja pedagoģiskās korekcijas grupas, bija jārāda savas profesionālās prasmes apmešanas un mūrēšanas darbos un tapešu līmēšanā.

Pirms konkursa jauniešus uzmundrināja Skrundas arodvidusskolas direktore Rūta Ēķe un žūrijas komisijas pārstāvji. Un konkurss varēja sākties.


Audzēkņi darbus veica rūpīgi, apzinīgi un centīgi. Žūrijai, nosakot godalgotās vietas, bija grūti izvirzīt labākos. Darbi bija veikti labā profesionālā līmenī. Tāpēc kopvērtējumā par pamatu tika ņemts pārstāvēto skolu komandas un pāru darbs, jo visās trijās konkursa darbības jomās dalībnieki strādāja pāros.

Kopvērtējumā I vietu ieguva Skrundas arodvidusskola, II vietu - Zilupes profesionālā vidusskola, III vietu - Liepājas Valsts tehnikuma būvdarbu programmas audzēkņi. Noslēgumā notika apbalvošana, vērtējumu, vērojumu un pateicības vārdu izteikšana no žūrijas un profesionālo priekšmetu pedagogu puses. Visi konkursa dalībnieki saņēma balvas un diplomus par piedalīšanos. Konkursu organizēja Skrundas arodvidusskolas pedagogi: Osvalds Sulojevs, Ineta Jansone un Anna Sulojeva.

Teksts un foto- Svetlana Rudzīte, ESF projekta pasākumu koordinatore

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv