Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
   


No 1. aprīļa arī maznodrošinātie var saņemt ES atbalstu
Ievietots 10.04.2018 22:47:29

No 1. aprīļa ne tikai trūcīgām un krīzes situācijā nonākušām ģimenēm, bet arī MAZNODROŠINĀTĀM ģimenēm ar ienākumiem līdz 188 eiro, būs pieejami Eiropas Savienības atbalstītie pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu komplekti.

Tāpat kā līdz šim, atbalsta saņemšana notiks ar sociālā dienesta izsniegtajām izziņām. Turpmāk uz sociālā dienesta izsniegtajām izziņām maznodrošinātajiem būs noteikta rakstiska atzīme par saņemamo ES atbalstu.

Ja ģimenei maznodrošinātais statuss ir piešķirts pirms 1. aprīļa, tad šādā gadījumā ģimenei atkārtota ienākumu izvērtēšana nav jāveic, tikai nepieciešams vērsties sociālajā dienestā, lūdzot JAUNAS izziņas izdrukāšanu.

Skrundas novadā Eiropas Atbalsta fonda pārtikas, higiēnas un mācību līdzekļu komplektus, kā līdz šim, varēs saņemt Skrundas novada p/a “Sociālais dienests” Skrundā, Kalēju ielā 4, kā arī pagastu iedzīvotāji pie saviem sociālajiem darbiniekiem pagastu pārvaldēs.

Lai noteiktu MAZNODROŠINĀTO statusu, ģimenes/personas tiek izvērtētas pēc tieši tādas pašas kārtības kā TRŪCĪGAS ģimenes/personas.

Informāciju sagatavoja: Anda Vītola, Skrundas novada p/a "Sociālais dienests" direktore

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv