Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs
   


Aprīlis 2018 "Liepziediņā"
Ievietots 02.05.2018 15:56:25

"Liepziediņā" aprīlis bijis notikumiem bagāts: bērni apmeklējuši jaunuzcelto VUGD depo ēku, sagatavojuši koncertu vecvecākiem, kā arī topošie skolēni devušies aplūkot un iepazīt Skrundas vidusskolas telpas un nākamo skolotāju.

5. aprīlī pie mums viesojās leļļu teātris "Tims" ar muzikālu uzvedumu "Notikumi virtuvē".

6. aprīlī sagatavošanas grupas bērni (5. grupa) devās uz jaunuzcelto VUGD Skrundas posteni. Bērniem bija iespēja apskatīt jauno ēku, iekāpt ugunsdzēsēju mašīnā, runāt skaļrunī, pielaikot formastērpu un zābakus. Ugunsdzēsēji pastāstīja, kur jāmācās, lai kļūtu par ugunsdzēsēju, kāda ir ikdiena, kā ātri reaģēt uz izsaukumiem. Bērni bija uzzīmējuši zīmējumus par dažādiem ugunsgrēka gadījumiem un pārrunāja tos.

10. aprīlī bija kārtējā Skrundas bērnu bibliotēkas viesošanās diena, kad bērni atnesa mājās izlasītās grāmatas un izvēlējās, ko lasīt turpmāk.

19. aprīlī visu bērnu vecvecāki tika laipni gaidīti tradicionālajā vecvecāku koncertā. Šogad koncerta tēma – “Kukaiņi un putni pavasarī”. Vecvecākiem tika rīkoti divi koncerti – 1., 3. un 6. grupas bērnu vecvecāki pulcējās zālē uz pirmo koncertu, savukārt otrajā koncertā savus vecvecākus priecēja 2., 4. un 5. grupiņas bērni. Visu sešu grupu bērni bija sagatavojuši plašu koncertprogrammu: rotaļas ar dziedāšanu, ar bērnu instrumentu spēlēšanu, dziesmas, pasaku dramatizējumus, kā arī vingrojumus disko ritmos. Tika skandētas tautasdziesmas par kukaiņiem un veltījuma dzejoļi vecmāmiņām un vectētiņiem. Gaitenī pie zāles vecvecākiem bija iespēja apskatīt mazbērnu māksliniecisko darbu izstādi “Pavasaris”.

25. oktobrī pie mums viesojās Rīgas leļļu teātra aktieri  ar izrādi bērniem “Buratīno piedzīvojumi”.

25. aprīlī 20 nākamie skolēni devās iepazīt savu jauno mācību iestādi – Skrundas vidusskolu. Bērnus sagaidīja mācību pārzine Signe Grīnberga un izrādīja sporta, svētku zāli, mācību kabinetus. Bērni iepazinās ar savu nākamo skolotāju un klasi. 

Lielajā talkā tradicionāli devāmies uz Sila kapiem, lai sakoptu kapuvietas, kurām nav kopēju.

Visu mēnesi “Zaļajā aptiekā” noritēja iedzīvotāju balsošana par 70 mūsu bērnu zīmējumiem konkursā “Uzzīmē savu Lieldienu apsveikumu”.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv